Deze slideshow vereist JavaScript.

Op de ‘Avond van de Sociale Commissie’ maakte onze club opnieuw een paar goede doelen gelukkig. Luc Savat en Wilfried Crispijn kregen 2.500 euro opbrengst van de Kiwanis-quiz voor hun levenswerk in de technische school in het Kongolese Amani Bukavu . Het arbeidszorgproject De Wipplank ontving gereedschappen ter waarde van 1.500 euro. En Zwerfgoed kreeg een cheque van  4.000 euro als voorschot van de opbrengst van de Ballonmeeting. Dat moet dienen  voor de aankoop en restauratie van een woonwagen om jongeren die er een alternatieve dagbesteding volgen, te slapen te leggen. De ,,warmste’’ avond van het jaar was een groot succes. Onze leden kregen er uit de mond van de verantwoordelijken van de projecten te horen hoe zinvol onze budgetten worden besteed. Voorzitter Lieven Bauwens van de sociale commissie en zijn commissieleden Jan De Clercq en Wim Van Hevel waren dan ook in hun nopjes.